Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megoldani,...

Hogyan lehetne megoldani, hogy a csomagot ne a címemre küldjék ki?

Figyelt kérdés

Külföldről jönne a csomag és nem szeretném ha a barátnőm meglátná (neki lesz ajándék), de általában előbb ér haza mint én és ő nézi a postát. Ha megtalálná, akkor elég kínos lenne mert a szülinapjára rendeltem (május közepe) és ha titkolózok abból veszekedés lenne. Szóval a legjobb az lenne ha nem házhoz jönne. Namármost azt olvastam, hogy külföldről nem lehet postán maradó-ra kérni a csomagot.

Hogy is van akkor ez? Vagy milyen megoldás van rá? (májusig megkéne jönnie a csomagnak)



2015. márc. 19. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Munkahely? Apu-anyu munkahelye?
2015. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az én munkahelyemen nem nagyon tudom átvenni, max egy portás van, de gondolom nem nagyon adhatják oda neki,

a szüleimmel pedig sajnos kifejezetten rossz a kapcsolatunk

2015. márc. 20. 06:10
 3/4 HSz76 ***** válasza:

Barát? Barát munkahelye?

Előre kell fizetni, vagy utólaf/átvételkor?

Ha előre, akkor bérelj postafiókot, és kérd oda. (Bár a posta arról is küld értesítést, hogy csomagod jött).

2015. márc. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a munkahelyen. Mi kérhetünk oda csomagot, nem veszik át, de szólnak, ha megjött és le lehet érte menni.
2015. márc. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!