Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Veszélyes életet akarok élni!...

Veszélyes életet akarok élni! Ötletek?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy becsületes munkából nem lehet megélni. Mit javasoltok?


1. Nem akarok embereket megkárosítani, max. az államot.


2. A dílerkedés kilőve. Ahhoz nincs meg az ismeretségem, és nem éri meg.


3. A lányok futtatása sem jó. Gondoltam, hogy interneten összeszedek pár csajt, és kiviszem Ausztriába, de nagyon sokba kerül ott az ingatlan, kiadni meg nem fogják bordélynak. Amúgy is sokan csinálják ezt, köztük magyarok.


Egyéb ötlet? Van valakinek valami izgalmas munkája?



2015. márc. 16. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz nő egy férfibörtönben.
2015. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Rájöttem, hogy becsületes munkából nem lehet megélni."


Ezt csak a buta és lusta emberek mondják. Itthon brutális mérnökhiány van, IT és bármilyen műszaki területen. Biotech terület robbanás előtt áll.


Tesóm most 700 ezret kap kézhez egy IT cégtől. Persze nem ennyivel kezdte, és el kellett végeznie egy nehéz egyetemet, fellépkedni a ranglétrán... de sikerült.


Mára már nélkülözhetetlen a munkája, pl előző cégétől egyszerűen nem akarták elengedni, inkább megajánlották neki a több zs-t. A tudását már senki nem veheti el tőle.


Szóval 3 módon lehet meggazdagodni. Vagy vért verejtékezve tanulsz és fellépkedsz a karrierlépcsőn, vagy átlagon felüli érzéked van a kereskedéshez, vállalkozáshoz... netán ha törvényen kívüli dolgokat csinálsz és állandóan kiskapukat keresve törtetsz előre.


Na most nézd magadba... utóbbi egy olyan embernek való szerinted, aki gyakorikérdéseken kér tanácsot milyen ilyen lehetőségek vannak? :D

Ne röhögtesd ki inkább magadat, legfeljebb egy kisstílű szardarab lehetnél, akit első körben avatnak bűnbaknak. Szeretnéd ha te lennél a sitten az a gyerek, akinek a seggébe söprűnyeled dugnak a kancigányok?


Ha nem akkor takarodj vissza tanulni vagy elmélkedni legalább az életeden...

2015. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Rájöttem, hogy becsületes munkából nem lehet megélni."


Pont a hónapról hónapra való megélhetésre elég. Persze ebből nem lesz házad, de éhen nem halsz.


"1. Nem akarok embereket megkárosítani, max. az államot. "


Államnak a pénze az adókból van, azt pedig az emberek fizetik be. Szóval minket károsítasz meg, ha az államtól lopod el a pénzt.

2015. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Csak hülyéskedek, nem kell mindent komolyan venni.

Amúgy meg... ki is Magyarország leggazdagabb embere? Véletlenül nem valami Gattyán György? Miből is gazdagodott meg? Csak nem webkamerás lányokból? Ha-ha! Úgy tűnik a 3-as opció eddig a nyerő :D

2015. márc. 16. 20:23
 5/13 A kérdező kommentje:
"Söprűnyeled"? Érdekes. Már megijedtem, hogy a p.csüket. Amúgy honnan szereznek a börtönben seprűnyelet? Vagy netalántán az Azkabani varázslóbörtönbe fogok kerülni?
2015. márc. 16. 23:26
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem vicces, a fehárvári börtönben történt nemrég, benne volt a hírekben is... a srácot valami apróságért kapták el, és betették a vadember cigánybűnözők közé (most nem rasszistaságból, de ott tényleg 80%-ban azok vannak)

először orális szexre kényszerítették, majd feldugtak neki egy söprűnyelet, mikor nemet mondott...


Szóval nem érdemes b...szakodni. A kisstílű törvényszegők szopják meg mindig, és bizony te lennél a csaj.


A prostituált kiszolgáltatást kerítésnek hívják, és keményen bünteti a törvény. Ezzel is rá lehet cseszni nem is kicsit. Nemrég buktattak le egy ilyen hálózatot.


...de most komolyan, meg lehet gazdagodni értelmes dolgokkal is. Volt iskolatársaim pl egyetemen odamentek a tanárukhoz, hogy szeretnének valami robotos dolgot csinálni. Mára már saját cégük van, baromi jól megy nekik, a DARPA robotos cégének szállítanak alkatrészeket.


Mi kellett hozzá? Egy olyan közeg, olyan emberek akikkel lehet ötleteket megvalósítani... Másik haveromék a saját cégükkel voltak épp Párizsban, lehet ők is befutnak...

Nekünk is van egy csomó startup ötletünk, csak kellenek hozzá kreatív emberek és ennyi.

2015. márc. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ilyen akarsz te is lenni?


[link]


ehhez amúgy nagystílű vállalkozónak kell lenned, nem egy panellakó kis söpredéknek.

2015. márc. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ha veszélyes életet akarsz, és beszélsz esetleg németül, ajánlhatom a svájci építkezéseket. Én építkezésen sosem dolgoztam előtte, de németül jól beszélek, így egy villanyszerelő barátommal kimentünk dolgozni. Havi nettó 1 millió Ft felett kerestünk, amiből havonta 650 - 700 ezer Ft-ot félre tudtunk tenni. Számolj, ha bírod a kemény munkát, havi 700 ezer Ft-ot félretéve elég gyorsan millióid lesznek. Az építőiparba viszonylag könnyű bekerülni kint, jellemzően 1-2 hónapos projektekre.
2015. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezzel ott a probléma, hogy 1. Kell tudni valami nyelven folyékonyan - ha lehet angol, de inkább német.

2. Kell valamihez érteni, mondjuk villanyszerelés.


A kérdező a kérdése alapján - már ha nem kamukérdés.. lószarhoz sem ért, és semmihez nincs különösebb tehetsége... és így akar pénzt keresni. Ennyi...

2015. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kemény gyerek ez a 9-es. Egyrészt nem panelban lakom, másrészt van egyetemi diplomám, csak éppen unatkozom. De annyira nem unatkozom azért, hogy online beszólogatok másoknak, mert az tényleg a legalja. Ha szerinted hülyeség a kérdés, ne válaszolj rá. De amúgy tényleg kíváncsi vagyok arra, hogy a mai alvilágban hol van a pénz. Szerintem a számlagyárakban meg a brókeréknél, lásd brókerbotrány. Úgy tűnik a legveszélyesebb bűnözők öltönyben járnak, és egyetemet végzettek.
2015. márc. 17. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!