Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha elmúltam 18, akkor másnap...

Ha elmúltam 18, akkor másnap regisztrálhatok online fogadóirodákhoz?

Figyelt kérdés
Szóval ha 18 èves ès 1 napos leszek, akkor legálisan mehet a buli? :)

2015. febr. 16. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de én biztosan nem így kezdeném a felnőttkort!
2015. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is azért kérdeztem, mert azonnal fel akarom tenni az összes pénzem ami van. Csak érdekelt, van eszem és mértékem hozzá.
2015. febr. 16. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert a legtöbb (mind) online fogadóiroda illegális Magyarországon. Több le is volt tiltva, csak a pereskedés miatt végül levették a tiltásokat, most nem tudom, hogy állnak a dolgok.
2015. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem illegális͵ még akkor sem volt illegális mikor letiltották őket͵ mert semmilyen törvény nincs rá hogy ne regisztrálj͵ csak a fogadóirodákat próbálják͵ tudják megakadályozni͵ hogy Magyarországon elérhető legyen és ezt sem a fogyaaztók védelmében͵ hanem hogy a szerencsejáték zrt. legyen az egyedüli vállalat a piacon. De neki regisztrálni és játszani nem illegális.
2015. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Attól meg, mert valaki néha szerencsejátékozik, még nem kéne úgy tekinteni rá, mint egy züllött hazárdjátékosra.

2015. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Naná. Sokkal jobb mintha kocsmában töltenénk el a napot. Esetleg elfüstölnénk a levegőbe. Felelősségteljes játék.
2015. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én sem értem miért kell ezt ellenezni. Nem iszom és nem vagyok seggrészeg minden hétvégén mint a többi sok barom, semmi hülye szokásom nincs, néha fogadok szoktam...
2015. febr. 18. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!