Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb tőzsdei demó...

Melyik a legjobb tőzsdei demó program?

Figyelt kérdés

Eddig a Plus500-at használtam, de valamiért mostanában mindig előről kezdi a programot, ami nem túl jó olyankor mikor jól állok benne.


Egyéb tanácsot elfogadok tőzsdézéssel kapcsolatban olyantól aki jól ért hozzá.



2015. febr. 4. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Metatrader4 a legelterjedtebb.

Az fxpro.com korlátlan demót ad.

2015. febr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Erste Trader is jó. Kapsz 10 millió forintot virtuálisan, de valódi környezetben kereskedhetsz, tehát nem kamu árfolyam adatokkal. Asszem 1 hónapig lehet így kipróbálni. (Utána újra regisztrálhatod magad egy másik címmel)
2015. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 arc000 válasza:

Csatlakozhatsz profik által vezetett csoportokhoz, segítenek, persze pénzbe kerül. Az elején mondjuk egy rövid tanfolyam az általuk tesztelt stratégia átadására meg ilyenek. Ha már ilyennel foglalkozol, szerintem megéri valamennyit rászánni, vannak magyar oktatók akik nagyon hatékony módszereket adnak át, segítenek megtanulni.


pl: Facebook: Spike-Trader


Tovább ott informálódhatsz, onnan pedig eljuthatsz a honlapjára, ott még találsz információt. Szerintem nagyon korrekt a srác. És ért ahhoz amit csinál.


+ 2 videó


1. Extra nagy jövedelem :D videó

https://www.youtube.com/watch?v=yP1c3dMklGo



2. A robot kezelését bemutató videó

https://www.youtube.com/watch?v=9BguEk9yPL0


Esetleg ha van még kérdésed írd meg privátba. Ha tudok válaszolok.


Sok sikert.

2015. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hayabusa ***** válasza:
100%
A Forex.com Metatrader4 elég jó. Sajnos sok demo-nál szembesültem régebben én is azzal, hogy nem akkor teljesíti a megbízást, amikor kellene. Ami még jó volt, bár amost nem tudom milyen lehet, az IBFX. A tőzsdézésről pedig: Demózzál!! Lehetőleg próbálj ki minél többet, így saját tapasztalatod lesz arról, hogy melyik hogy tetszik, melyik a legjobban, és legéletszerűbben használható, illetve, hogy melyiknél tudsz olyan stratégiát felépíteni, ami számodra a legjobb. A legtöbben 1-2 év demózást javasolnak. Én is. Ugyanis lehet hogy 2-3 hónapig profitálsz demón, és hajrá belevágsz az élőbe. De mi van ha a harmadik hónaptól bukó??? Saját magad is meg kell ismerned, hogy a különböző helyzetekre hogyan reagálsz. Nagyon sokat számít, hogy higgadt fejjel tudjál dönteni, minden esetben. Nem szabad azt nézni, hogy mennyit fogsz ebből profitálni, mert elbukod.Olyan összegű demo-t nyiss, amit a valóságban is tennél. Ha a számládat már tudod tartani egy szinten, ami persze nem veszteséges, akkor érdemes utánanézni az élő számláknak. DE a demo, és a valós számla közt elég nagy különbség van, tehát nem árt felkészülni, hogy nem minden fog úgy menni mint a karikacsapás. Élőnél az első időkben csak nagyon kicsi kockázattal kereskedj, hogy megismerd a valódi, élő platformot. Így kevesebbet bukhatsz. De nagyon sok ilyen tanács van még, nagyon hosszadalmas lenne leírni. Az én stratégiám teljesen más, mint az emberek 90%-áé, és engem igazol. Alapvető irányelveket adhat mindenki, amiket érdemes is betartani, de a többire neked kell ráérezni.
2015. márc. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!