Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Próbált-e már közületek...

Próbált-e már közületek valaki internetes, konkrétan másolási munkát és mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Primitív pilótajáték.
2010. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Igen én már több ilyen hirdetésre is jelentkeztem,kaptam is szinte mindre választ!Először küld egy átlagos tájékoztatót,amiben minden szépet és jót ígérnek!Aztán 500-1000ft közt kérnek azért,amit rózsaszín postai csekken kell elküldened az illetőnek!És ha vagy olyan kis "naiv" mint én voltam,akkor kapsz egy "tájékoztatót" amit nem értesz,legalább is én nem értettem!Vagyis csak annyit értettem belőle,hogy hirdessem én is kérjem a pénzt,és küldjem el ugyan azt amit nekem elküldött!Ennyi,csak egy fajtája a "piramis" játéknak!A hab a tortán az volt,hogy mikor kérdőre vontam az egyik "hirdetőt",hogy mért csinálja ezt,hisz ennek semmi értelme,egyik szegény ember küldi a másiknak a pénzt,erre azt a választ kaptam,hogy őt is átverték!Na szép,gondoltam,hisz ebben az országban mindenki ezt csinálja,csak vannak akik "kicsiben" és vannak akik nagyban!Szóval az én véleményem erről az egészről,hogy ebből a tisztességes emberek nem fognak pénzt keresni!Mert bár én is fizettem,nevezzük tanuló pénznek,én nem hirdettem és nem is fogom!Már bánom,hogy kitöröltem,mert szívesen elküldtem volna neked ingyen!De tégy belátásod szerint!Én is kíváncsian várom a többi véleményt is,hátha azért van olyan is ami valós,és már valaki csinálja!
2010. febr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!Nem tudom,hogy olvastad-e már a válaszom a kérdésedre,írtam,hogy már kitöröltem,na ma ismét kaptam egyet,már nem is tudom hanyadjára ettől a nőtöl!Íme:Szia! Ne haragudj, ha levelemmel zavarnálak, kérlek olvasd végig, mielőtt a kukába dobnád!:-)) Köszönöm!- Egyszerű, praktikus pénzkereseti lehetőséget ajánlok másolással, sok ezer forint befektetése nélkül.


Mit szólnál ahhoz, ha nem kellene többet aggódnod a számlák miatt, és több pénz jutna a családodra, vagy magadra?


Csak egyszeri 500.-Ft a belépési díj, és a későbbiekben sincsen már más fizetési kötelezettséged!



Kell ennél jobb?...Nekem NEM! Küldj egy mailt, és eljuttatok egy tájékoztatót Neked. silentwomen@gmail.com



Amikor engem megkerestek ezzel az ajánlattal, én is kétkedve fogadtam. Viszont úgy gondoltam, hogy a 500.-Ft nem egy nagy összeg. Magam is meglepődtem, amikor rövid időn belül megtérült! Innentől kezdve már nincs veszteni valóm, nincs kockázatom benne. Csak tőlem függ, mennyit keresek!


Küldöm a tájékoztatót.



Email címedet nem tároltam el, csak jelen üzenet céljából bátorkodtam felhasználni.


További hasonló témájú megkeresésem nem lesz feléd, csupán egyszeri alkalom volt a jelenlegi. Köszönöm a türelmedet és megértésedet.


Üdvözlettel



Tünde


Még azt írja,hogy nem tárolta el a címem!Akkor mért küldi már kb:10x ugyan azt!Pedig már írtam neki egy igen "frappáns" választ!

2010. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!