Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Már megint letiltották a...

Már megint letiltották a bet365.com-oldalt? Vagy csak nekem nem jön be?

Figyelt kérdés
Ha a bet365.es oldalon regisztrálok mert azt nem tiltották le. Lehet valami problémám?
2015. jan. 25. 17:41
 1/5 belapus ***** válasza:
Szerintem most éppen nincs letiltva, mert nekem bejött.Adott esetben megpróbálhatod a ZenMate kiegészítőt használni.
2015. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én ha beírom ezt hogy www.bet365.com akkor erre a NAV-os cuccost dobja be.
2015. jan. 25. 17:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja köszi letöltöttem a zenmate-t. Így működik
2015. jan. 25. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:

TÁJÉKOZTATÁS


Tájékoztatjuk a felhasználót, hogy a jelen honlapon közzétett tartalom, mint elektronikus hírközlő hálózat útján közzétett adat ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét a Nemzeti Adó- és Vámhivatal 1858722328 számú határozatával, 90 napos időtartamra elrendelte. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésére tiltott szerencsejáték szervezés miatt került sor. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésének jogalapja a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény 2. § (2) bekezdése, 37. § 14. pontja, illetve 36/G. § (1) bekezdése.

2015. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szánalmas ez a nav,mintha így meg tudnák akadályozni,hogy felmenjenek az emberek,értelmesebb dologra is verhetnék a pénzt
2015. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!