Aliexpress dispute?

Figyelt kérdés
Múlt hétfőn rendeltem aliexpressről egy autós kamerát, 81 dollárért +4 dollár szállítás(DHL). Hétfőn meg is kaptam, viszont a kamera nem működik..Tegnap dispute-ot nyitottam, full refund-al. Ma írt egy üzenetet az eladó, hogy sajnálja hogy rossza a termék.. még nem fordult elő.. stb, és hogy küldjem vissza és küld helyette újat, vagy pedig küldjem vissza és fullrefund-ol.. Szerintetek hagyjam a Dispute-ot, vagy pedig vonjam vissza és rendezzem az eladóval a dolgot? Illetve mekkora esély van arra, hogy ha nem küldöm vissza megkapom a teljes refundot? Videót is készítettem hogy nem működik, el is küldtem neki.. Egyébként ez volt az első rendelésem..

2015. jan. 21. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Paypalon lenne kb. 50% esélyed arra, hogy ne küldd vissza és kapj 100%-ot, alin gyakorlatilag 0% esélyed van rá.


De a dispute-ot semmiképp ne zárd le, mert onnantól kezdve nagy ívben xarik majd a fejedre az összes kínai. Küldd vissza neki és kérj 100% refundot azzal az ígérettel, hogy majd újra vásárolod tőle. Ha nem kapnád meg a refundot mielőtt lejár a határidő alakítsd claimmé.

2015. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A visszaküldés kilőve, 105 dollár lenne futárral, amit én biztos nem fizetek.. és szerintem ő sem, szóval úgy látom nincs sok esélyem hogy visszakapjam a pénzem, de azért az utolsó pillanatig reménykedem (:
2015. jan. 21. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:
De miért küldenéd futárral? 3000 ft a posta.
2015. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha postával küldöm várhatok legalább 2 hónapot arra hogy tényleg visszakapjam a pénzem..
2015. jan. 21. 18:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert? Csak kínából ide lassú. Én 15-én küldtem vissza csomagot, tegnap már ott volt.
2015. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyébként utána néztem, 13000 ft lenne vissza a csomag.

[link]

2015. jan. 21. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Rosszul néztél utána, simán elmegy nemzetközi ajánlott levélként 500 gramm alatt, úgy pedig 3000 ft körül van.
2015. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tartozékai miatt sajnos nem tudnám megoldani hogy levélben küldjem vissza. Azért köszi a segítséget, megpróbálok megegyezni az eladóval(: ment a zöld!
2015. jan. 21. 18:32
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod autós kamera - én 7 colos tabletet minden tartozékával sikeresen visszaküldtem, egy 80 dolcsis kamera sem lehet nehezebb!


papírokat, tölteléket dobd ki belőle ha túl nehéz, kutyát nem érdekli ha út közben összetörne :)

2015. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!