Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bűncselekménynek minősül az,...

Bűncselekménynek minősül az, hogy ha az okmányirodában lecseréltetem a személyiigazolványomat?

Figyelt kérdés
A nagymamám szerint igen. Nem tetszik a személyimen a képem. Inkább bejelentem elveszettként, hogy egy újat csináltathassak.

2015. jan. 10. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ezért hülyeség lenne fizetni. Senkit nem érdekel a képed rajta, mit gondolsz ki fogja nézegetni?
2015. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
nem bűncselekmény.
2015. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Akkor én bűnöző lennék, mert elvesztettem a személyimet?
2015. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A nagymamám úgy érti, hogy ha az okmányirodában azt hazudom a képem lecserélésének elérése miatt, hogy elveszett a személyim, akkor az csalás, törvénybe ütköző. Ez így igaz? Tudom, hogy amúgy senki nem nézegeti, de ha valahol kérik, akkor szégyellem. Csúnya vagyok rajta. Rövid, fekete és agyon zselézett hajam van rajta. Nekem most hosszú, eredeti a színe, nem fekete. Most sokkal jobban nézek ki, és nem akarom, hogy 10 évig az a ronda képem legyen nyilvántartva.
2015. jan. 10. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
maradjon már, mama! :-)
2015. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!