Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit jelent a közigazgatási...

Mit jelent a közigazgatási versenyvizsga?

Figyelt kérdés
Álláshirdetéseket nézegettem, és egy posztra meg is felelnék, de az elvárások között szerepel ez is.
2010. febr. 5. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Versenyvizsgát kell tenned:

[link]

2010. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ez egy nagyon okos, mindenben segítő válasz volt"! Az ilyeneket szeretem.

Nagyon egyszerűen fogalmazva: egy újabb szivatás. Az államigazgatásban, a helyi közigzgatásban elhelyezkedni kívánóktól, 2009. december 1. óta egy újabb elvárás. Egy ezzel kapcsolatos tájékoztató anyag szerint a vizsgáztatók meg kívánnak győződni a jelentkező közigazgatási felkészültségéről is, tehát ezentúl nem elegendő egy Önkormányzat Művelődési Osztályára történő jelentkezéshez a Művelődésszervezői diploma, államigazgatási és közigazgatási ismeretekről is számot kell adni (Államigazgatási Diploma még ne mentesség, csak a minimum 5 éves gyakorlat, ami jelenleg is fennáll.)

Ha nem voltam pontos, a Hivatásos Kötözködőkktől elnézést kérek, én is érdekelt vagyok (Le szeretném tenni, hogy megnövekedjen a megpályázható állások köre.), de még csak tájékozódom!

2010. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egyébként igazad van, ez szivatás. Pl.egy mezei adminisztrátori vagy nevelőtanári álláshoz miért van erre szükség?

Persze, ez már "költői kérdés" volt, erre talán csak az tudna válaszolni, aki ezt kitalálta...

2010. febr. 12. 07:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!