Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi 2015-ben a minimálbér?...

Mennyi 2015-ben a minimálbér? F/24

Figyelt kérdés

Én dolgozok egy válalkozónál, nem vagyok bejelentve ( nem is akar bejelenteni ), és ez évre megemelte az órabéremet száz forintal, tavaly ötszáz forintot kerestem órabérként, akkor ez évre hatszáz forintot fogok keresni órabérként.

8 órát dolgozok de szokott lenni hogy túlórázni kell de a pénz ugyan annyi mint ha nyolc órában dolgoznék.

Azt szeretném tudni hogy legalább a minimálbért megadja-e a főnököm!


2015. jan. 4. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak a főnököd tudja, hogy megadja-e, de én arra tippelnék, hogy nem. Ha be se jelent, akkor miért érdekelné, hogy épp mennyi a minimálbér?
2015. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt, ha nem jelent be, akkor milyen minimálbérről beszélsz?

Másrészt meg ezek szerint adót sem fizetsz belőle, míg mások igen! Szóval inkább maradj veszteg.

2015. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
8*22*600=105400Ft. És te ezt nettóban kapod. Tehát megadja a minimálbért, ugyanis a bruttó 105000-es minimálbérből kb 73000-et kapnál.
2015. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó, de az jobb lenne ha be lennék jelentve.

így nem lesz nyugdíj.

2015. jan. 5. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Se TB...
2015. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!