Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez nem számít Pilótajátéknak?

Ez nem számít Pilótajátéknak?

Figyelt kérdés

"Ez az üzlet mindenkinek fizet! Lehetsz kezdő, haladó, vagy profi. Nincs kötelező befizetés, nincs havi díj,

Nincs éves díj, egyszeri INGYENES regisztrációval,

Bekerülsz a körforgásba! Kifizetés hetente! Semmi vesztenivalód nincs! Ingyenes regisztráció

Üzleti bemutató, minden este 21-órakor tartandó, web konferencián"


2014. dec. 19. 01:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
tipp volt. Nem igen érdekel, hogy mivel veri át az embereket.
2014. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Csak gratulálni tudok a nagy eszükhöz azoknak, akik az MLM-ben látják a jövőt.
2014. dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

"Csak gratulálni tudok a nagy eszükhöz azoknak, akik az MLM-ben látják a jövőt."


Ilyet hallottunk már 50 éve is. Akkor is hülyeség volt pár ember szerint. Ehhez képest a dolog működik... 50 év múlva is minden bizonnyal lesznek ilyen vélemények.. Annak viszont tényleg nincs sok esze, aki nem tud különbséget tenni mlm és pilótajáték között..

2014. dec. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lesznek 5 forintos érmével működő pitiánerek, akik le tudják nyomni a nagy dumát a sok pénzről. Mindig lesznek rossz anyagi helyzetbe lévő bizonytalan lévő, bizonytalan emberek, akik utolsó reményként bele ugranak az egészbe. De az MLM akkor is egy alja, egymás hátán taposva feljutós undormány. Aki tényleg nagyon jól nyomja az etetést, annak oda dobnak 10-20ezer Ft alamizsnát, a főnökök meg Bentleyvel járnak. Ez az MLM. 50 éve is gyomorforgató volt, most is az.
2014. dec. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*bizonytalan emberek
2014. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Elég lesz az email cím gyűjtemény elsőre, ami jó marketing alap lesz.


Szerintem nézd meg a KMD nevű "csodarendszert",


[link]


2011-től kezdődően pl. a Facebookon. Hasonlóan az is ingyenességgel (nem tartunk rendezvényeket sem, meg hasonló gondolatokkal ) indult 150.00 fővel. és nézd meg hol tart ma. Igaz a másik alapító bejegyzései már nem láthatók, aki igazából ettől várta a korábban felszámolt cégének a "szépítését". Nem jött be se neki, a kmd oldalát regisztráló cégét is felszámolták :-)) sem a sok anno bebolondított tízezer embernek, akiknek ő volt a szponzora. A másik (jelenlegi) alapítótagot meg kirúgták tiltott módszerű toborzásért, már sokadik eredménytelen ajánlatukban lévő cégtől.


Aztán más kérdés, hogy az "ingyenességből", majd ki hogy és mit fizet ki?


Látszik mennyire is működnek az mlm rendszerek. Akik meg ebben látják a jövőt, hát.. fogalmazzuk úgy, hogy elég szűk látókörűek és jellemzően korlátozott lehetőségekkel, vagy egyedi személyiségjegyekkel/üzleti érzékkel és kapcsolati tőkével bírnak.

2014. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%

Az MLM tényleg a lámáknak való és max pár dörzsölt/gátlástalan ember tud belőle megélni.


Nagyon sok embert ismerek, aki valamikor belevágott MLMbe és néhány egészen sokra is jutott (a többi minuszos birkához képest), de életvitelszerű stabil és kényelmes megélhetésre egyiknek sem volt elég. Pedig elég sok ember foglalkozott sokféle dologgal.


Viszont milliószor hallottam lehülyézni azokat, akik lehülyézték az MLMezőket. Én is voltam szűk látókörű, korlátolt, mókuskerékfüggő, stb, de mindig én nyertem meg végül az MLMes fogadásokat - mármint hogy ebből meg lehet-e élni éveken keresztül-


De fél év után minenki kiábrándult, vagy kiszámolta, hogy nem is igazán éri meg...

2014. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!