Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha pl vaterán vag teszveszen...

Ha pl vaterán vag teszveszen licitáltak és megnyerték miért kell 1 hét hogy irajak emailt?

Figyelt kérdés

nem értem!!!!!!Mert ha én nyerek egy licitet akkor másnap felkeresem az illetőt beszélni a további teendőkről!na most én is nyertem és irtam most neki de ne nagyon ir vissza!azt mondja meg kérdezi a postán mennyibe kerül de nem ir még az én levelemre sem peidg én fizetek. a másk hogy tőlem is nyertek meg licitet 1 hete de nem irt én irtam neki akkor meg ne nagyon válaszolt......



ha én licitálok egy dologra akkor van is rá pénzem és szeretném is azt a dolgot. és én már alig várom hogy meglegyen ,ir nálam megyen mert szükségem van rá... És minek huzzam az időt??????nem értem aztsem mért nem irnak vissza rögtön mikor az üzenetem elolvassák. ha meg nincs pénze minek licitál?


2010. febr. 2. 13:58
 1/5 anonim válasza:
100%
Azért mert fenntartják a jogot az illetőnek, hogy esetleg nincs gépközelben, elromlott a gépe, nincs net, nincs ideje válaszolni .. stb. lehetőséget 1 hétig. Mert bárkivel előfordulhat bármikor mármi, és megeshet hogy nem tud egyből válaszolni. Neked pedig van 1 hét türelmi időd, ami után nem vagy köteles tovább várni.
2010. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem,de mivel elolvasta a levelem mért nem tud válaszolni?hát értesitőt kaptam hogy elolvasta!!!!!!!
2010. febr. 2. 14:07
 3/5 anonim válasza:
100%

Ez idegesítő lehet. Én is árulok, meg vásárolok a teszen, és ha valakitől megvettem egy dolgot, akkor egyből irom neki az emailt, h irja meg a számlaszámot, meg a postaköltséget. És eddig, akik tőlem vásároltak, ők is egyből jelentkeztek. Igy pár nap alatt lezajlott az egész.

Légy türelmes, sok árunál olvasom, h 2 hetet várnak, ha semmi, ujra hirdeti, és negativ értékelést ad.

2010. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát igen e nekem s kell a hely már 1 hete ,éscalig birok kiszedni belle valamit. a másik meg akitől én vettem na... hát már kellene termék,de ugyvolt hátfön szl de neir.
2010. febr. 2. 17:31
 5/5 Hintalow ***** válasza:
Sokan vannak, akik nagyban nyomják, rengeteg dologra licitálnak, vagy árulnak, és nem reagálnak olyan gyorsan.
2010. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!