Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen szerintetek bízhatok...

Ebayen szerintetek bízhatok benne, hogy ez tényleg 925 ezüst? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 16. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Az eladóban bízhatsz. 436 terméket adott el úgy, hogy csak pozitív visszajelzése van (1 semleges)
2014. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

NEM, NEM, es NEM :(


Annyi ilyet vettem mar, fulbevalo, nyaklanc, gyuru, es mindegyikbe bele van utve a 925 es mindegyik tok szep es ezust es szuper es hordod egy evig es azt veszed eszre, hogy a feluleten a bevonat elkezd kopni es a vegen ilyen rez szinu femmel szembesulsz.


Igen, a feluleti ezust az 925, vagyis 92.5%os tisztasagu ezust es 7.5% vmi mas, de az ezust alatti termek az mar egy tok masik fem!!!


Epp az ujjamon van ket ezust gyuru. Az egyiket meg Olaszo-ban vettem mikor kozepiskolas voltam, a masikat meg par honapja ebayrol. Az olasz meg mindig ezust, az ebayes pedig mar kezd kopni. Es maholnap vagyok 40, ugyhogy az olasz mar eleg regota ezust... az ebayes meg kb. 3 honapos!


En tovabbra is veszem ezeket, mert Kinabol fillerekert jon a cucc es fel evente lecserelem oket, de komolyabb osszeget nem mernek kiadni eBayen ilyenert. Pl. ez a 10 dollar nekem mar sok. Akkor inkabb bemegyek egy ekszerezhez es ott veszem es tudom, hogy oda barmikor visszamegyek mert azok mar 3. generacios ekszereszek es ha ok ezustot arulnak akkor az ezust, de a kinai cuccban nem hiszek.


(ha kell tudok priviben fotot is kuldeni, hogy hogy nez ki mikor lejon az ezust a feluleterol es lathatod a 925 beutest is rajta!) 1-2 dollart kiadok szemrebbenes nelkul es legfeljebb nyaron veszek egy ujat, de a 10 mar sok!

2014. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!