Mi ez az SCNET world?

Figyelt kérdés

2014. dec. 14. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy mlm rendszer a sok közül. Egy ismerősöm csinálta és palizott be rá engem is. Bár számomra nem volt hosszú életű dolog, mert nagyon kellemetlen helyzetbe hoztak az ismerősöm előtt, egy olyan szituációval amit a mái napig nem értek hogy hogy alakult ki. Aztán később mikor beszéltem vele ő is ott hagyta. Nem tudom a pénzét ki tudta-e egyáltalán venni. Tényleg komolyan űzte, meg folyamatosan szervezte maga alá az embereket meg menedzselte a saját "fáját", de mondta hogy ráunt. A konferenciákon időről időre ugyan azt a lemezt pörgetik a milliókról, amit még ott senki se nagyon látott.
2014. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor átverés?Nem érdemes vele foglalkozni?!
2014. dec. 14. 19:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez nem mlm, ez pilótajáték. Sokan nem tudják a különbséget. Pedig egyszerű... Egy kérdést kell csak megválaszolnod:


Megéri neked csatlakozni úgy is, ha a jövőben soha senki nem csatlakozik alád?

- Igen? Akkor csináld!

- Nem? Akkor pilótajáték, úgyhogy ne csináld!

2014. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző, én nem védem ezt a sz*art, de amit írsz az egy nagy baromság, és te nem tudod mi a különbség mlm és pilótajáték között.... Pilótajáték akkor lenne ha nem lenne termék, és a semmire fizetnél be pénzt. Itt viszont erről nincs szó.
2014. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az MLM-nek a lényege általában hogy az alattad lévők, a rendszeren belül népszerűsített termék VÁSÁRLÁSI JUTALÉKÁBÓL kapsz pénzt.


Pilótajátéknál, az alattad lévők semmire befizetett pénzéből.


Minden mlm-nél benne van a pakliba hogy más nem fog alád jönni, de ettől még nem pilótajáték... Elismered hogy nonszensz amit írsz?

2014. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Minden mlm-nél benne van a pakliba hogy más nem fog alád jönni, de ettől még nem pilótajáték... Elismered hogy nonszensz amit írsz?"


NE LEGYÉL OSTOBA! Nem azt írtam, hogy mlm-ben tutira jön alád, hanem hogy NEKED MEGÉRI-E A CSATLAKOZÁS, HA *NEM* JÖN ALÁD! Mégegyszer: "Megéri neked csatlakozni úgy is, ha a jövőben soha senki nem csatlakozik alád?" MLM-ben megéri, mert értékesíthető, vagy számodra értékes termékre vagy szolgáltatásra fizetsz. Pilótajátékban nem, mert értéktelen semmire fizetsz.


Elismered, hogy nem fogtad fel, mit írtam?


Mivel az, hogy *neked megéri-e*, hogy csodacsipkebogyó teára kifizetsz xezer forintot, nem objektív, hanem szubjektív megítélés, ezért tehetetlen a jog az mlm-nek álcázott pilótajátékokkal szemben. Buyer beware! Egy jó mérce amúgy, hogy a cég ad-e pénzvisszafizetési garanciát. Ha ad, jó eséllyel egy nagy múltú MLM-ről van szó. Ha nem ad, azért nem ad, mert pilótajáték, és mások megtévesztéséből él. Hamar bebukna, ha adna... Gyanítom a csodacsipkebogyós MLM-ek khm akarom mondani pilótajátékok SEM adnak garanciát.. :)


Ha te amúgy is scnet partnereknél vásárolsz egész hónapban, és minden pénzedet ott költöd el, még meg is érheti ez neked. Én nem ott vásárolok, nekem nem éri meg. Neked így lehet MLM(szerűség), nekem pilótajáték. Mindenkinek igaza van, jó éjszakát, aludjunk!


Holnap korán indulok Erdélybe hálózatot építeni.. Sokszáz km, de megéri! :)

2014. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó, én tévedtem, félre érthető volt a leírásod.
2014. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vass Gábor ***** válasza:
Most rakták be ezt az új partnert ahogy néztem az emailomat,kinek mi a véleménye?
2015. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vass Gábor ***** válasza:
Ma voltam a lidibe és ott is bennevan a cucc.
2015. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mihaly vencike válasza:
magas poziciot értem el benne, mikor megszorultam kölcsön se adtak pénzt, nemhogy fizessenek...többtizezer euró befizetés után 1000 eurot se adtak, még kölcsön se, másrészt scnet románia és hungaria termékpartnereinek 90% a nem is tudja hogy partner, 20% a cégeknek 2 éve megbukott, nincsenek letörölve értesités után se, ujabb és ujabb gazdasági osztályokat találnak ki...hogy a bentlévőkből utolso pénzüket is kicsikarják behozva másokat...3 ország még müködik ahogy ugy...de a többibe fektetett többmillios nagyságrendü euro...még a cégek se léteznke mögötte..egyszerüen fantom jogok vannak ott..pl scnet oroszország, makedónia, lengyel, horvát, szlovák, német, ausztria ...stb...volt felsővezetőjeként , jol bepaliztak engem is...pedig elég sok programban vettem részt.. egy qr-va nagy átverés, remélem decisziv lesz neki és lezárják az összes részvényest...méghogy laha megsegités...idegen gyerekeket segitenek, és mi akik házunk, vagyonunk ráment, mi gyerekeink az scnet gyerekei éheznek...a jo kva an-ját babi és az egész szélhámosnak robival az élen, hazug disznó szélhámosak
2017. dec. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!