Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol reklamálhatok, ha erkölcsi...

Hol reklamálhatok, ha erkölcsi bizonyítványomat rosszul postázták?

Figyelt kérdés
Meg lett adva anyukám neve a postázandó személyként és ennek ellenére az én nevemre küldték, de én nem tudom átvenni, anyukámnak pedig nincs meghatalmazása. Mit tehetek, hol reklamálhatok, mert a postás semmilyen címszóval nem hajlandó odaadni.
2014. dec. 11. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

mire hivatkozik?



hogyan lett feladva?

hivatalos irat vagy hivatalos irat saját kézbe? (én régen kértem, de úgy rémlik hivatalos irat, nem sk)

első esetben hozzátartozó átveheti, második esetben nem

2014. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rosszul emlékeztem sk postázzák, ez esetben a KEKKH ügyfélszolgálatát hívd!
2014. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak e-mailt tudok írni, mert külföldön vagyok. Sajnos nem tudom mi volt a levélen, de a kérelem kitöltésekor minek adtam meg más személyt átvételre, ha figyelembe se vették. Szánalmasak! Írtam e-mailt nekik, nem tudom arra hajladóak lesznek-e válaszolni és persze mikor, mert közben semmit nem tudok csinálni.
2014. dec. 12. 02:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!