Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy agresszív...

Mit jelent az hogy agresszív értékesítés?

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a módszer, amit ma már egyre több hálózat alkalmaz, hogy szinte zaklatnak azzal, hogy vedd meg, vedd igénybe a szolgáltatást... ezt teszik a rengeteg szórólappal, az ujság-tv-egyéb reklámokkal, sőt ma már, ha csörög a telefonod, annak 80 %-a is ilyen jellegű hívás!!!!
2014. dec. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tukmálás címszó alatt nézd meg.
2014. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ami pl. a termékbemutató előadásokon zajlik, az tipikusan agresszív értékesítés!


Jó drágán akarják rátukmálni a vevőre (sajnos főleg hiszékeny öregekre) az árut.

Engem egyszer ketten győzködtek EGY ÓRA HOSSZAT egy ilyen előadás után, aztán az egyik a végén elővett egy nyomtatványt, hogy itt írjam alá.

Megmondtam, hogy nem írok alá semmit (szerződés lehetett), de rendkívül kínos volt. Mivel ők csak "segíteni" akartak nekem azzal a "nélkülözhetetlen" akármivel.

2014. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es kommentelő, mi ezért titkosítottuk a telefonunkat, annyi volt már a zaklató reklámhívás!

Azóta nincs egy se.

2014. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

Én is titkosíttattam, de ezek között a cégek között egy régi-régi lista forog, amin még rajta vagyok... szóval csak azt értem el vele, hogy aki most keresi, hogy konkrétan milyen számon talál meg, az már hiába is nézi a telefonkönyvet! :)))

2014. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 McEnroy válasza:
Agresszív értékesítés : Vedd meg a cuccot Te sz*rházi, vagy letépem a fejed!
2014. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én értékesítőként dolgozom egy boltban. de amit a boltvezető csinál, az iszonyat tukmálás, és kicsikarja a vásárlóból h drága szarokat vegyen+szolgáltatásokkal. Én meg realizálom hogy nem mindenek van 80ezre egy samsung tabra, és lehet h 30k-s tabletet fognak tőlem venni,amit nem is bánok. vevőcentrikusnak kell lenni, és nem hülyének nézni a vásárlót és "tukmálni".
2014. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hoseroberto válasza:
nem tudom bocsánat
2015. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!