Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri egy 20 ezer forintos...

Megéri egy 20 ezer forintos terméket venni az eBay-en?

Figyelt kérdés

Kínából jön, de kb. egy hónap a szállítás, ami 850 Ft (átszámítva) körül van.

Magyarországon 35 ezer Ft körül tudnám megvenni ugyanezt a cuccot. Lehetséges hogy nem érezik meg (nem az én hibámból), vagy nem egyben érkezik meg? új cucc, nem használt.



2014. dec. 4. 19:48
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ennyi kulonbseggel inkabb itthon vedd meg.. bar nem irtad mirol van szo szovaaalxd amugy nekem mostanaban nem minden jott meg..valamelyik kesettt..valami pedig egyaltalan nem. De gondolom tudod hogy az ebay penzvisszafizetesi garanciat vallal.es rajtuk keresztul tudod felvenni a kapcsolatot az eladoval..tehat ha az elado nem fizetne()
2014. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ok helyette fizetnek. Dde altalaban felajanljak hogy elkuldik ujra. Nekem pedig vissza is utaltak a penzt mindig. Csak par nap kesessel er ra a szamlara. Ennyi ;)
2014. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!