Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fundamenta lakáskassza kiutalá...

Fundamenta lakáskassza kiutalása után mennyi időm van számlát küldeni a fundamentának?

Figyelt kérdés
Nem sok 100 ezer forint-ot kaptam lakáskasszán amit megtakarítottam csak azt nem tudom hogy mennyi időm van feléjük számlát küldenem hogy mire költöttem. Vagy egyáltalán kell számla?
2014. dec. 3. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen kell számla. A kiutalási értesítőben mit jelöltél meg, mire akarod felhasználni az összeget?
2014. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lakásfelújítás. Csak az nincs írva hogy mikorra kell visszaküldenem.
2014. dec. 4. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Felújítás esetén 120 nap áll rendelkezésedre a lakáscélú felhasználás igazolására. Ez a folyósítástól számolódik, de számlákat már a kiutalási értesítő kézhezvételétől elkezdhetsz gyűjteni.
2014. dec. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Külön nem írják le, hiszen az ÁSZF tartalmazza ezt az információt. Lakáscél jellegétől függően 30, 120, illetve 18 hónap áll az ügyfél rendelkezésére.
2014. dec. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!