Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Unibeten kell e adózni kifizet...

Unibeten kell e adózni kifizetéskor?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy betiltják magyarországon ezeket az oldalakat, de unibeten van sok pénzem. Szerintetek ki merjem venni és számlámra utalni? Más is játszik még unibetenrajtam kívül magyarországon?
2014. nov. 28. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd ki, és tedd a bet365-re vagy a tippmixre.
2014. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor szerinted is kockázatos sokáig rajtahagyni a pénzt? esetleg nem fog az adóhatóság engem megbüntetni?
2014. nov. 28. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
győzikét se bünteti meg pedig 20 millióval tatozik
2014. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem milliárdokat utalsz ki, a kutya sem fog foglalkozni veled. Nem kell ennyire parázni azért. Nem kell adóznod. Illetve kéne, de tulajdonképpen hülyeség és lehetetlen. De a legbiztonságosabb, hogy ha előbb egy netes számlára (pl. Skrill) utalod ki és onnan a bankszámládra.
2014. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tökmindegy hogy egyenesen az oldalról utalja bankszámlára vagy skrillről


az utóbbi után még meg is kérdezheti a bank hogy honnan van a zseton mig az előbbinél látja hogy sportfogadó oldalról


viszont ha nem nagy összeget vesz ki, lehet igényelni a skrillhez bankkártyát és nem kell kiutalni számlára

2014. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!