Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha jön a futár?...

Mit csináljak ha jön a futár? (rendelés lemondás)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Rendeltem radiumról egy laptopot. Azonban mindenhol azt írták, hogy ez a cég nagyon ratyi, kerülje el messziről mindenki. Így hát írtam nekik e-mailt h mégse kell, meg próbáltam visszavonni honlapjukon belül. Tehát én minden tőlem telhetőt megtettem. Ha esetleg mégis kihozzák nekem elég csak megtagadni az átvételt, és semmit aláírni, vagy rosszul tudom?


2014. nov. 28. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Telefonon hívd őket fel, az a legtisztább. Akkor legalább azt is tudod, hol tart a csomag. Egyébként ha még nem adták fel, szó nélkül törölni szokták a rendelést.
2014. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nagy_Gábor válasza:
Ha jól tudom, online vásárlás esetén 14 napon belül jogod van elállni a vásárlástól
2014. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!