Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen megloptak, mit tehetek?

Ebayen megloptak, mit tehetek?

Figyelt kérdés

A dolog 60 nappal ezelőtt kezdődött amikor is megrendeltem ismerősömnek egy fejlámpát. Az eladónak 30 nap elteltével írtam, hogy nem jött meg az áru, ő azt mondta valamiért vissza küldték hozzá a csomagot, ő elküldi újra. 60 nap elteltével írtam az eladónak, hogy még mindig nem érkezett meg az áru, mire ő megint azzal a hazugsággal jött, hogy az árut visszaküldték, de ha fizetek +10 dollárt akkor elküldi egy hollandiai címmel. Írtam, hogy küldje vissza a pénzem, errefel ezt írja nekem:

I am really sorry .We have tried to refund to you,but the paypal blocked us.The fund was frozen because the refund deadline is over.

Sorry for any inconvenience.


MIt lehet ilyenkor tenni?



2014. nov. 27. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Írsz neki, hogy lesz.rod, hogy blokkolta a paypal, csináljon új accot, és küldje vissza arról. Ezen kívül adsz egy negatívot, és búcsút intesz a pénznek.
2014. nov. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit érthetetlen. azt írja, hogy blokkolta őket a paypal, meg lejárt a refund határideje. Lehet a blokkolás alatt arra gondolt, hogy a paypal nem engedi a refundot, bár sztem ez hülyeség.


Nincs már lehetőség case nyitásra ebay alatt?


(legközelebb 45 napnál tovább ne várj, nyiss case-t, akkor utána még várhatsz persze, mert kapsz vagy 2 hét határidőt, hogy lezárd)

2014. nov. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos megírtam neki, hogy keresse vissza a paypal tranzakciót és abban benne lesz a címem amire vissza tudja utalni. Azt válasszolta megpróbálja visszaküldeni a pénzt. Reménykedem...
2014. nov. 27. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!