Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg, hogy már...

Hogy mondjam meg, hogy már nem érdekel az adott állás?

Figyelt kérdés
Voltam egy közvetítőnél egy időszakos meló miatt, ami a hirdetés alapján érdekelt is. Első körben teszt, oké megszoktam. Behívtak 2.ra a céghez, ott is teszt. Hát jó mondom megcsinálom, legalább nem valami megalázó műveltségi teszt. Viszont kiderültek olyan dolgok, ami miatt számomra kiesik ez az állás, sőt, inkább kihagynám. Rendesen olyannal jött a HR es a cégnél, hogy volt, aki hang nélkül elmenekült onnan, meg sorolta azokat a dolgokat, amik számomra (szerintem sokak számára) nem szimpatikus. Hogyan mondjam el, hogy inkább mégsem érdekel az állás, viszont a közvetítőnél ha lenne más pozíció, az igen? Sok baromságba belefutottam már, így elővigyázatos vagyok.
2014. nov. 24. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha visszajeleznek, hogy téged választottak, mondd meg, hogy jobb ajánlatot kaptál, vagy ha van olyan indokod, amit meg lehet osztani a HR-essel, akkor azt is elmondhatod neki.


A közvetítőnek pedig nyugodtan jelezheted, hogy mi miatt nem vállalod el, hátha tud mást ajánlani, ha nem is most, idővel.

2014. nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!