Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Binarydas vagy Optionfair?

Binarydas vagy Optionfair?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik brókerhez regisztráljak. Melyik a jobb?
2014. nov. 23. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Olvasgass.


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


Miért is akarsz konkrétan regisztrálni oda?

2014. dec. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Mert nem olyan buta kis segg mint te, és nem lehet megvezetni, lebeszélni a jó dolgokról. Hajrá kedves kérdező, regisztrálj, és gazdagodj meg! Ne higyj ezeknek a buckalakóknak akik ellenzik az opciós kereskedést. Ezek vagy buktak mert segghülyék hozzá, vagy pedig hallották a szomszédtól hogy befizette, elbukta az összeset mert segghülye hozzá. Ez a 2 lehetőség áll fent csak. Szóval, hajrá hajrá! Előre a gazdagság útján!
2014. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2


Most nem tudom el dönteni hogy ironikus vagy vagy sem.

2014. dec. 31. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Részemről nem!

Kicsit debilségnek tartom hogy mindenki ezzel jön, hogy ide nem szabad regisztrálni, oda nem szabad, ezzel sem szabad kereskedni, azzal sem, sehova sem szabad, semmit sem ajánlanak ezek, mert buckalakók az emberek és félnek mindentől, mert nem értenek hozzá! Én is félnék ráülni egy bikára, még sem mondanám egy rodeóra vágyónak hogy ne ülj rá mert úgyis leesel rögtön...

Ha szeretnél bináris opcióval kereskedni, elég felkészültnek érzed magad, van időd hozzá, türelmed, akkor hajrá! Én az 1-est ajánlanám személy szerint a kérdésedre visszatérve.

2014. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! :)
2014. dec. 31. 20:43
 6/8 GilbertXXX válasza:
Kérdezőtől , kérdezném, hogy sikerült már üzletelni? Valaki kért már le pénzt? Megkapta?
2015. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nem regisztráltam.
2015. jan. 2. 22:46
 8/8 anonim válasza:
Binarydas sajnos atveres!! Ne uzletelj veluk.
2016. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!