Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lesz velem holnap? Gyomorid...

Mi lesz velem holnap? Gyomoridegem van előre?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, első munkahelyem ez ahol eladóként dolgozok.

4 en dolgozunk, 2-2 váltásokban, de szerdán és csütörtökön mindig csak egy ember dolgozik délelőtt és egy délután mert a másik csapatnak szabadnapja van. Olyankor a főnökség van a pénztárnál.

Tegnap délután ugye én voltam.

Sajnos 9 db tejnek lejárt a szavija, 12órakkor íratták ki velem akciósra nem tudom hány db fogyott el, de a lényeg a lényeg hogy 9 db megmaradt ami miatt én voltam a hibás.Szerintem senki nem veszi meg az aznap lejáratos tejet, főleg nem 179 ftért.

A másik dolog hogy véletlenül a fornettit nem zacskóztam be így ott száradt reggelig.

Sajnálom nagyon kapkodtam. Holnap nem tudom mi lesz. Hozzá kell szoknom a leszidáshoz de már félek előre holnap menni dolgozni. Mit mondjak??


2014. nov. 20. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem is fognak letolni
2014. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A megmaradt fornettit zacskózzátok??? Fasza!

Lesz, ami lesz, emiatt kár idegeskedni!

2014. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy őszintén sajnálod és egésznap az jár a fejedben, hogy tudnád kijavítani ezt.


De amúgy ez nem pénz nekik, mert van egy adott árumennyiség amit le tudnak írni, teljesen természetes dolog hogy nem visznek el valamit és megromlik.


Ha úgy nézzük, sokkal inkább hibásabb az, aki megrendelte a tejeket és azt gondolta hogy mind el fog fogyni, na meg hamarább is leakciózhatta volna és akkor elviszik.

2014. nov. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom én is, nem szándékosan tettem. De kifizettetik velünk. De arra is gondoltam hogy magamra vállalom, hiszen aznap két ember nem is dolgozott, akkor velük miért kellene kifizettetni. Na meg a délelőttösnek sem, bár ő észrevehette volna reggel hogy lejárós.

Ami még kimaradt hogy van 140 ft-ért is tej...akkor még jó hogy azt veszik meg... Mindegy félek bemenni.

2014. nov. 21. 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Pici boltban vagy?
2014. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kolléganőidnél mindig elfogyott minden (leárazott)

tej? Nem hinném - Nem lesz semmi -

2014. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!