Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal dolog, hogy is van ez?

Paypal dolog, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Takarékszövetkezetnél vagyunk, és azt nem tudom, hogy ilyen esetben tudok-e paypal-t csinálni. A kártya elején rajta van, hogy master card. A kérdésem az, hogy ha beregeltem a kártyát, megvan minden, akkor hogy tudom a paypal-t használni? Össze lesz követ a kártyámmal, azaz ha a kártyámra pénz érkezik, az azonnal ott lesz neten a paypal-on is, vagy be kell mennem majd mindig a takarékba, és tennem a paypal-re pénzt.


Steam áruház használatához akarom igényelni egyébként.


Köszi szépen előre is



2014. nov. 20. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Paypal számládon csak akkor lesz pénz, ha ráutalsz. Viszont mivel Master Cardot van, akkor a bankárytádat tudod használni fizetésre. (Például boltba). Azért jó a paypal, mert hozzá tudod rendelni a bankkártyádat. Steamen is van olyan opció, hogy bankkártyával fizetsz. Beírod a számot a nevet a lejárati dátumot a CVC-t tudod.. És megveszed a bizonyos dolgot amit akarsz és azonnal levonja a pénzt. A paypal megkönnyíti ezt neked, mivel csak egyszer kellet bevinned ezeket az adatokat és ha vásárolsz valahol akkor rámész a paypal fizetésre, beírod az e-mailt jelszót, és utána rámész a fizetés gombra és lám már is megvetted a terméket ennyi az egész. :)
2014. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szuper vagy, köszi hogy válaszoltál. Sikerült.


Beírtam az adatokat, tudtam is rá tenni, nem kellett a paypal. CSak azért akartam, hogy Counter Strike-ban tudjak trade-elni. Ahhoz meg vásárolni kellett valamit.


Köszi szépen mégegyszer, ment a zöld kéz

2014. nov. 22. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!