Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az önálló bírósági végrehajtóv...

Az önálló bírósági végrehajtóval lehet valamit kezdeni? 3x követeli a tartozásnak.

Figyelt kérdés
Adott egy 70e ftos tartozás ami munkahely és rendes jövedelem hiányában nem lett fizetve. Ezt átadták önálló bírósági végrehajtónak aki ilyen olyan jogcímen 210e követel és tiltja a fizetés a friss munkahelyen. Értem hogy neki is vannak költségei nekem meg tartozásom de azért a 3x nem fizetem ki a semmire. Mit tudok tenni?
2014. nov. 19. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy dolgot tudsz tenni, fizetsz. Ebben a költségben a késedelmi kamatok és szerződésszegési díjak is benne vannak.
2014. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit tudsz tenni? Fizetni. Ha nem teszed, az osszeg csak emelkedni fog. Azert azt is nehezen hiszem, hogy 70e forintot nem tudtal volna kifizetni akar barati, ismerosi segitseggel meg azelott, hogy vegrehajtasra kiadtak volna. Ez nem egy kethetes vagy epp ket honapos folyamat, kifogast lehet keresni, de tartok tole hogy azt hitted, elfelejtik visszakerni. Hat most megtanultad egy eletre, hogy nem felejtik.
2014. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!