Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Anglia: Pénz spórolás: hogyan,...

Anglia: Pénz spórolás: hogyan, mi a legjobb módja? Ha valaki jártas ebben Angliát illetően az külön jó.

Figyelt kérdés

Gondolkozom némi pénzspóroláson, de nem tudom, hogy mi a legkényelmesebb módja ennek. Nem úgy szeretnék pénzt spórolni, hogy én nyitok egy számlát és minden hónapban én odafigyelek, hogy rárakok egy összeget, hanem ilyen autómatikusra gondoltam, mert én tuti elfelejteném, vagy mindig kifogásokat keresnék, hogy most nem teszek rá.

Véletlen tudja e valaki, hogy Angliában mi a legjobb módja a pénzspórolásnak? Próbálok most keresgélni, de eddig nem igen találtam semmi értelmeset. Valakinek valami tippje van? Hosszútávű pénzspórolásra gondoltam. Egyfajta pénzspórolásom már van-házat veszek és ha azt nézzük az is egyfajta pénzspórolás. De valamit emellé szeretnék, 20-25 évre szólót, hogy könnyebb legyen majd elindítani a gyerekeket. Első gyerek 4 éves, a második most karácsony körül jön. Van olyan, hogy a gyerek 18 éves korában megkapja, de az szerintem túl korán van és ahhoz csak akkor lehet hozzányúlni és csak addig tart és csak ő nyúlhat hozzá. Itt-ott van pénzünk, magyarbe elkezdtünk spórolni, fizettünk egy 5 éves biztosítást, amit meg lehetett volna hosszabbítani, de jobb volt kivenni-letelt és nem érte volna meg meghosszabbítani. Páromnak van egy 20 évese még, de abból még 10 év van-már nem fizeti, van egy mentett számlánk, amire nem lehet-vagy eddig még nem jöttem rá, hogyan lehet-rátenni úgy átutalással pénzt, hogy minden hónapban fixen levonja, és így nem rakunk rá, mert állandóan kell valamire a pénz. De ha lenne egy olyan, hogy havonta rámegy pár ezer forintnyi pénz, az már jó lenne. De valamilyen biztosítás is jó lenne, de ilyet még nem találtam, csak autó, életbiztosítást megy ilyeneket, tud valaki ilyet Angliában?


2014. nov. 18. 17:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!