Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy szedhetnék össze 100...

Hogy szedhetnék össze 100 ezer forintot 1 hónap alatt diákként? Munka, és hitel kizárva

Figyelt kérdés
Tanulás miatt nem tudok semmilyen munkát vállalni mert 8-tól 5iig előadás.
2014. nov. 14. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És ki jár be előadásra? Valamint a hitelt mért zártad ki?
2014. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

5 után is lehet dolgozni..

de akkor adj el a használtcucc oldalakon olyan dolgaidat amiket már nem hordasz, vagy nincs rájuk szükséged.

2014. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát nem is tudom, nekem rossz érzés lenne eladni a holmijaim, nem maradna semmim, meg nem is van olyan amit eladhatnék, mert a cuccaimat elhordom végig most is egy 1000 forintos póló van rajtam
2014. nov. 14. 23:12
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok dolgozni este mert olyan betegségem van hogy estére bealszok elnyom a fáradság, meg nem tudnék másnap felkellni
2014. nov. 14. 23:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem is válaszolsz?
2014. nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én inkább bejárok nem lógok. Hitelt nem veszek fel, mert túl nagy kamatot kérnek rá
2014. nov. 14. 23:16
 7/14 A kérdező kommentje:
Meg eleve nem is kapnék, szóval..
2014. nov. 14. 23:16
 8/14 anonim ***** válasza:

Az nem lógás, ha egy haszontalan előadás helyett dolgozol.


Amúgy is, nincs Magyarországon olyan egyetem ahol heti 5*8 órát kellene bejárni. Kivéve ha 40-50 kreditet viszel, de akkor az ösztöndíjadból 2 hó alatt kijön a pénz.

2014. nov. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Testépítő szereket szeretnék venni, hogy végigcsinálhassam a kúrát, mert szeretnék pankrátor lenni majd.

De ehhez kéne az összeg egyébként ha érdekel valakit

2014. nov. 14. 23:19
 10/14 anonim válasza:
27%

ne is mond én is minden előadásra bejártam, mindig az első sorban ültem jólfésülten öltönyben és állandóan jelentkeztem meg jegyzeteltem, kitűnő minősítésű lett a diplomám

más meg dolgozott a suli mellett, kettesekkel bukdácsolt, ellógta az órákat és 5 évig csinálta a 3,5 éves egyetemet, aztán csodálkozott ha kapott utána egy adatrögzítő állást én meg egyből manageri pozíciókat kaparintottam meg

én pl. úgy szereztem pénzt, hogy szombatonként bibliát olvastam öreg néniknek, vasárnap az istentisztelet után meg a plébános úrnak segítettem kitakarítani a templomot

2014. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!