Olx-es vásárlás?

Figyelt kérdés
Vásároltam 2 plédet, Olx-en. Ezzel az ingyen házhoz szállítással hozták el nekem, a Timivel (eladó) Megegyeztünk a 2pléd- 5000ft..Majd nekem elhozták a plédet, de csak 2800ft-ot kértek. Ami eredeti darab ár volt. Írtam rögtön a Timinek, sőt még a futárt és kérdeztem, hogy-hogy csak ennyi? Azt mondta neki ez van a szelvényre írva. Elkértem a Timi címét, hogy elpostázom neki a pénzt, vagyis befizetéssel feladom.De 12órába dolgozok, emellett gyerek stb, és nem volt időm, erre ma kaptam egy sms-t,hogy megy a rendőrségre, és az Olx-el együtt feljelentenek.. Ez normális dolog? Hívtam nem vette fel.. 2200 ft-ról van szó. írtam neki holnap mindenféleképp feladom, nem a feljelentés miatt, hanem mert engem konkrétan így "loptak" meg. Mit tudok ilyenkor tenni?

#Olx-vásárlás
2014. nov. 10. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha valaki érti miről van szó, értesítsen már.
2014. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megvan a szelvény a futártól?
2014. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Feljelent?! Mi alapján?!

Te annyit tudsz fizetni, amennyit a futár kér...

2014. nov. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Timikét röhögd ki, hogy ennyit kért tőled a futár, ha te kevesebbet akarnál fizetni oda sem adta volna a csomagot, úgyhogy ha hülye volt valaki akkor az a Timike volt. Ne hívogasd, majd ha ő kéri a pénzét, akkor keres. Meg gondolom kaptál valamit arról, hogy átvetted a csomagot, úgyhogy megint ott tartunk, hogy ha nem jó árat fizettél volna, nem vehetted volna át.
2014. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elírtam jó fogáson vettem tőle. Ott van ez a házhoz szállítás. :) Igen megvan a szelvény, ma ismét kaptam tőle egy sms-t, hogy állítólag felvette a jó fogással a kapcsolatot, és megy feljelenteni. Hívtam de semmi válasz,végül elküldtem ma neki a pénzt. Nem a feljelentés miatt, hanem mert így egyeztünk, csak nem tudom így lesz-e belőle bajom :S
2014. nov. 11. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!