Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Neptunból ki tudom valahogy...

Neptunból ki tudom valahogy íratni, vagy valamilyen számlát nyomtatni arról, hogy mennyi ösztöndíjat kapok?

Figyelt kérdés
Az lenne a lényeg, hogy a nevem is rajta legyen, de ilyen opciót nem találtam eddig... A lényeg az lenne, hogy legyen róla egy papírom, amin a nevem is rajta van és hogy mennyit kapok egy hónapban

2014. nov. 9. 21:06
 1/1 Classical válasza:
Az ösztöndíjak/Kifizetések menüponton ki lehet nyomtatni a megjelenő listát, csak kattints a "Tételek" táblázat felett, jobb oldalon lévő nyomtató ikonra. Viszont ez még önmagában nem lesz hiteles, tehát ha pecsétes, aláírt igazolás kell, akkor azt a TO-tól kell kérned.
2014. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!