Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pick Pack pontos átvételnél...

Pick Pack pontos átvételnél meddig őrzik meg az árut?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rendelni szeretnék ma egy videókártyát az iPon-tól és PickPack ponttal átvenni a legközelebbi városban, ahol van erre lehetőség.

Ha Én ma megrendelem, akkor azt nekem ott szombatig megőrzik?

Mivel akkor tudom leghamarabb átvenni.

Köszönöm a válaszokat előre is!



2014. nov. 9. 18:06
 1/2 A kérdező kommentje:
És megtudjátok azt is mondani, hogy mennyi idő úgy általában, mire megjön az árú?
2014. nov. 9. 18:33
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

Elég lett volna megnézned az ipon weboldalán, szerintem sokkal hitelesebb információforrás, mint a GYK-n kérdezgetni minket...


"A megrendelt áru Pick Pack Pont-ba történő megérkezésekor értesítjük Önt, melyet követően csomagját azonnal átveheti, az értesítést követően 5 munkanapon keresztül az üzletek nyitva tartási ideje alatt, amely átlagosan hétfőtől-vasárnapig 08.00 – 20.00 óráig vannak nyitva."


Mivel 5 munkanapot ír, még akkor is beleesik a tárolási időbe szombat, ha már holnap kiviszik, de ezt kétlem, mert azt írja, hogy a hétfő reggel 7-ig megrendelt árut pesten 1 vidéken 2 munkanap mire kiviszik..

2014. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!