Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az OLX-en lévő hirdetéseknél,...

Az OLX-en lévő hirdetéseknél, hol, és hogyan lehet megnézni, hogy telefonon ki keresett ez ügyben?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne. Köszönöm előre is a válaszokat.

2014. nov. 8. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennek mi köze van a gyakori GYIK-jához? Semmi.

Egyébként is csak viccelsz. Bármiféle internetes oldalnak honnan lenne értesülése arról, hogy téged ki hívott? Komolytalan nagyon a kérdésed.

2014. nov. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg elég vicces. Már csak azt tekintve is, hogy vissza tudod hívni az adott telefonszámot. Ha pedig nem akarsz fizetni, akkor vagy megcsörgeted vagy kérsz egy visszahívást..
2014. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen,ebben teljesen igazad/igazatok van,rossz helyre raktam a kérdést.

Nem a fizetésen van a hangsúly,mert vissza hívnál,de nem írta ki a telefonon a számot,vagyis nem is jelezte ki,hogy valaki keresett volna. Lehet az én telefonom miatt,nem tudom. De a hirdetésemnél,kijelzi,hogy hívtak egyik hirdetésnél egyszer,másikon kétszer és arra lettem volna kíváncsi,hogy az OLX-en hogyan tudnám megnézni,a telefonszámot.

2014. nov. 8. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:

ha a hirdetésednél valaki rányom a telefonszám megtekintésére, abból te hogyan látod az ő telószámát?!

:-)Gratulálok!

2014. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A telefonszám érzékeny adat. Egy hirdetési oldal semmiképpen sem teheti meg, hogy adatvédelmi törvényt sértsen. A hirdető eldöntheti, milyen elérhetőséget ad meg. A vásárló ezek egyikén veheti fel a kapcsolatot az eladóval. De ennek már semmi köze a webhelynek.

Pont úgy, mintha rendes újságban lenne a hirdetés. Pont úgy!

2014. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!