Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon tényleg mindenk...

Magyarországon tényleg mindenki ilyen gazdag?

Figyelt kérdés
A suliban mindenkinek van márkás cipője (főleg Nike), 50-200 ezer Ft-os okostelefonja. Még az iskola egyik legszegényebb (sokkal szegényebb nálam) diákjának is nike-is cipője van! és mi előtt valaki irigy csöves parasztnak hinne, elárulom, hogy tényleg nem vagyunk valami gazdagok, de azért vannak márkás cuccaim (bár nem a 30000-es kategóriából és a telefonom sem a legújabb, legdrágább okostelefon, hanem egy régebbi típusú androidos (2009)), de azt azért nem gondoltam volna, hogy rajtunk kívül mindenki ilyen gazdag. vagy inkább hónapokig gyüjtenek meg nélkülöznek a drága cuccokra?
2014. nov. 7. 11:30
1 2
 11/18 anonim válasza:

de eredetiek az e-bayes cuccok?

nem biztos, hogy anyám belemenne a külföldről vásárlásba :S teelfont meg aztán biztos nem fog törlesztőrészletre venni :/

2014. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
Akiről én beszéltem, annak minden cucc eredeti, a Kors órája is, kihisztizte magának, Plázába az óraszalonban vették meg. Sznob a 16 éves kiscsaj. Ő nem fog kínai replikát felhúzni.
2014. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
azért ez olyan hihetetlen, hisztizhet akárki akármennyit, ha egyszer nincs miből megvenni. ha anyu fizetése 15 napra SEM elég, de ilyen cuccokra van pénz, akkor itt valami nem kerek.
2014. nov. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

a fizetés nálunk összesen 220 ezer Ft kb 4 emberre :/

nekem az osztálytársaim kínaiban vásásrolnak nagyon olcsón ruhákat. de cipőt megveszik a márkásat (jó nem mindegyik márkás van akinek csak 1 van)

2014. nov. 7. 14:58
 15/18 A kérdező kommentje:
az a 16 éves r*bancnak sincsenek normális szülei, ha így elkényeztetik...
2014. nov. 7. 14:58
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem akinek okos telefonja van, az nem feltétlen gazdag.
2014. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
utolsó ez igaz, nekem is okostelóm van, mégsem vagyok gazdag. de akinek 100 ezres telefonja van, az már elég jól él
2014. nov. 7. 19:35
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, tudj már különbséget tenni a gazdagság és a látszatgazdagság között.

Mellesleg ajánlok neked egy jó oldal, ahol erről is írnak:

kiszamolo.hu

2014. nov. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!