Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne visszaszerezni...

Hogyan lehetne visszaszerezni a Global Collect BV. -től a kis háromezer forintomat ami nem őket illeti?

Figyelt kérdés
Skyp egyenlegre fizettem, de nem érkezett meg a Skyp cimemre.

2014. nov. 6. 19:08
 1/3 Simon Sándor Péter válasza:
Én Avast vírusirtóra utaltam át 12.980 Ft-t OTP-n keresztül a Global Collect BV által megjelölt Raiffeisen Bank Rt-nek. Mindkét pénzintézet banktitok és egyéb okok miatt lerázott engem. A Global Collect BV honlapjáról történt a megrendelés, sajnos nem maradt e-mail cím, ahol megreklamálhatnám a szolgáltatás elmaradását. A web-lapon ugyan visszalehetne kérdezni, csak a korlátozott karakterek száma miatt én képtelen voltam rá. Sajnos érdekes pénzintézeti törvények miatt vissza se lehet hívnom a kifizetett összeget. Én sem tudom a megoldást, talán fel kéne jelenteni őket!
2018. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 NKr isz válasza:

Ez engem is érdekelne.

A múlthéten rendeltem a GearBest nevű oldalról. Fizetési módként a banki átutalás lett megjelölve. A rendelést követő másnap el is lett utalva a pénz. Csak az a probléma, hogy lassan egy hét elteltével a GearBesthez még mindig nem érkezett meg,a megrendelést pedig hamarosan törölni fogják. Nem tudom hova lett az átutalt pénz.

2018. júl. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Davd94 válasza:
Detto a helyzet. Valaki felveszi velem a kapolatot? Hatha tobbet ernenk. Koszi!
2018. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!