Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nappali tagozatos diákként...

Nappali tagozatos diákként vállalhatok rendes munkát? Bőv lent

Figyelt kérdés
18 már bőven elmúltam, 6. éve járok iskolába, 4. év végén szakmából vizsgáztam, most májusban érettségizni fogok, eddig diák munkásként dolgoztam a tescoban mint kasszás és árellenőr, elég jól kijövök mindenkivel könnyen tanulok és szeretem ezeket a munkákat, és felajánlották, hogy felvennének rendesen 4 órásbaa, azaz heti 20 órát kellene dolgoznom ami nem sok de így az iskola mellett is tudnám, lenne állandó munkám mert diákként zsákbamacska hogy mikor hogy van munka és elvileg utazásköltség térítést is kapnék..de hallottam hogy elvileg vagy diák vagy munkás..vélemény?

2014. nov. 2. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs akadálya ennek
2014. nov. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!