Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik középiskola után nem...

Akik középiskola után nem tudták mit kezdjenek magukkal azok most hol tartanak?

Figyelt kérdés

2014. okt. 30. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Elmentem egy OKJ-ra, ami akkor még nem érdekelt, majd idővel megszerettem, majd vizsga után szintén nem tudtam mi legyen, ezért megint jött egy OKJ, ami akkor még nem érdekelt, majd idővel megszerettem, és rájöttem, hogy ez hasznosabb is, mint az előző, majd azt is elvégeztem, és most ha nem lennének egészségügyi problémáim, már dolgoznék.
2014. okt. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elmentem egy "büfészakra" az egyeteme, hogy teljen az idő. Igazából a szak teljesen haszontalan és sosem érdekelt, de elvégeztem.


Majd dolgoztam 2 évet a hobbimhoz kötődő iparágba, amit nagyon élveztem de nem volt elég jó a fizetés, így azt otthagytam, most egy multinál vagyok nemzetközi project manager.

Nem élvezem annyira, mint az előző munkám, de nem is rossz, mert jó a csapat, fekszik a munkakör és jól fizet.

2014. okt. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A középiskola után 6 évből kb 1 évet tanultam (ilyen semmire sem jó számítástechnikai OKJ-k, angol nyelv), 2 évet dolgoztam (sok szaktudást nem igénylő számítógépes melóhelyeket messze az átlagfizetés alatt) és 3 évet láblógattam-játszottam.


Majd megkomolyodtam, beszálltam a családi üzletbe, melóztam ezerrel, átvettem az üzletet, s most jól élek, családosan, messze átlag feletti fizetéssel, befektetésekkel, stb.

2014. okt. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!