Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBay-ről lehet magyarországi...

EBay-ről lehet magyarországi postafiókra rendelni tehát nem lakásra?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy barátnőmnek rendelnék ajándékot, de én napközben dolgozom és így esélyes hogy Ő venné át és amilyen kis kíváncsi ki is nyitná és a meglepetésnek annyi is lenne :/

2014. okt. 29. 17:15
 1/4 anonim válasza:
A megrendelésnél valahol van egy "megjegyzés" rész,oda írd be,vagy írj az eladónak,hogy ezt a csomagot postafiókba kéred
2014. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és szerinted postán maradóra is tudok rendelni, ha mondjuk megírom neki a posta címét a sajátom helyett, nem tudom amerikába van e ilyen illetve ott hogyan nevezik ezt a szolgáltatást.
2014. okt. 29. 18:05
 3/4 anonim válasza:
Ezt nem tudom.Talán érdeklődj a postán.Azt hiszem annak valami kódja van,ha a postán akarod átvenni.De szerintem akkor is a Te címedet kell írni,nem a postáét.De ott tudnak segíteni.
2014. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Postafiókra csomagot nem szoktak kézbesítésre felvenni.
2014. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!