Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 21 év fölöttiek! Nektek hogy...

21 év fölöttiek! Nektek hogy jár az árvaellátás?

Figyelt kérdés
Hála istennek a legújabb törvény szerint a 21. életévét betöltött személyek kizárólag esti iskolarendszerű OKJ képzésekben vehetnek részt. Az árvaellátás 25 éves korig jár, ha nappalin tanulsz. Na most, aki nem a főiskolát vagy az egyetemet választotta akár saját akaratából, akár mert nem vették fel, az elbúcsúzhat az árvaellátásról? Szerintetek gondoltak erre, mikor ezt megfogalmazták? Vagy esetleg tud valaki megoldást, hogy hol találok még olyan képzéseket, ahol lehet 21 év fölött nappalira járni OKJ képzésre vagy bármilyenre, amit a Nyugdíjfolyosító is elfogad? Vagy más megoldás? Ti hogy oldjátok meg, akik ugyanebben a cipőben jártok? Nem vet fel a pénz és képesítésem sincsen, hogy most elkezdjek dolgozni rendesen. Épp ezért nagyon szükségem lenne a segítségre. Nagyon köszönöm a segítségeteket!

2014. okt. 24. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyetemen felsőfokú szakképzéshez még 250 pont sem kell, oda mindenkit felvesznek.

Oda kellett volna menned, de most így év közbe őszintén sehova nincs esélyed bekerülni.

2014. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Há én nem ezt hallottam. Melyik egyetemre gondolsz?
2014. okt. 27. 11:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Te is árva vagy?
2014. okt. 27. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok árva de felsőfokú szakképzés most valami más neve van talán felsőoktatási szakképzés de kb minden egyetem van.
2014. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!