Hogy tudom lemondani?

Figyelt kérdés

Sürgős! Felhívtak telefonon valami olyannal, hogy játszottam még régebben és most küldenek nekem két hét múlva 100 darab virághagymát meg tudom is én még mit. Nem értettem, beszéltek nekem két oldalról meg olyan értelmetlenül mondta a nő is. Ennyit értettem, meg, hogy 6000 forint.

A lényeg: nem kell ez nekem. Valami MasterCard-os valami volt... telefonszámot nem tudok. Hogy lehetne ezt lemondani? Kérlek, segítsetek! :"(



2014. okt. 20. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

gondold végig hogy tényleg játszottál e ilyen oldalon, mert lehet hogy csak átverés


másrészt pedig megadtad valamilyen magyar weboldalnak a kártyaszámod és a CVV kódod?

ha nem akkor nem kell semmit tenned, pénzt nem tudnak levenni a kártyádról, a csomagot meg nem kell átvenned mert NEM is kérted hogy küldjenek.

ha megadtad a kártyaszámod és a CVV-t de fogalmad sincs honnan és ki küldene neked csomagot 6 ezerért akkor jeletsd be hogy elhagytad a kártyád valahol az utcán szeretnéd letiltani, elvileg ilyenkor ingyen küldenek másikat kb 2 hét alatt és nem tudnak levenni róla pénzt mert új számot CVV-t kapsz.

2014. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy átverés. Nekem ne küldjenek semmit, főleg, hogy nincs is kártyám. Nem ahhoz kapcsolódik, de ők hívtak (ezt sem értem...). Elvileg nem kártyáról vonják le, hanem kp-be kell kifizetni. Elméletileg most e-mail-ben visszamondtam, de sose lehet tudni.

Köszi, hogy írtál!

2014. okt. 20. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor nincs semmi dolgod, nem rendeltél semmit, nem is kell átvenned, kifizetned meg főleg nem.
2014. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyen egyszerűen? Nem pofátlanság, ha esetleg hozzák és "bocs, nem rendeltem"...? Viszont én se tudok jobbat, tehát, akkor ez lesz. Köszi
2014. okt. 20. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
inkább az a pofátlanság hogy 6 ezer forintért küldenek neked valamit amit te nem is kértél
2014. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!