Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzre van szükségem, mihez...

Pénzre van szükségem, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Mivel 14 éves vagyok, nem nagyon tudom, honnan kerítsek elő pénzt. Össz-vissz 5000 forintról lenne szó, de sem a szüleimtől, sem a nagyszüleimtől nem kérhetek kölcsön, így most nem igazán tudom, mihez is kezdjek.Könyörgöm, ha valaki tud segíteni, vagy van valakinek ötlete, hogy mit csináljak, nagyon meg fogom neki köszönni!
2014. okt. 18. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Néhány darab már nem használt ruhádat, könyvedet, CD-t, DVD-t tegyél fel az olx.hu-ra.
2014. okt. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Néhány ötlet, hogy a szűkebb környezetedben milyen munkával kereshetsz pénzt. Az segítség lenne a válaszadók részére, ha leírnád milyen környezetben élsz. Panel, társasházi, vagy kertes családi házas.

-kutyasétáltatás

-időseknek bevásárlásban segíteni

-szórólapozás (ha van a közelben egy, vagy több vállalkozás.)

Remélhetőleg érkeznek még ötletek. Fontos, hogy a kapott munkát tisztességgel végezd el, mert ha elégedettek voltak Veled, máskor is fognak szólni, vagy jó esetben továbbajánlanak. Ne add fel! Sok sikert!

2014. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hiaba mennel bármilyen céghez dolgozni sajnos elkuldenenek mivel munkavallalo az lehet aki betoltotte a 16. eletevet valamint az a 15. eletevet betoltott szemely aki nappalitagozatos iskolaba jar de csakis kizarolag iskolai szunetekben. Tehat ha a kozeljovoben unnepled a 15-ot akkor elvileg a torveny megengedi hogy dolgozz, gyakorlatban pedig eleg nehez 15 evesen munkat talalni, addigis en a szomszed kutyajanak a setaltatasat ajallom.
2014. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy mire kell az a 5000 ft?
2014. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, igazán hálás vagyok!
2014. okt. 19. 11:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!