Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 14 éves lány hol kaphat...

14 éves lány hol kaphat diákmunkát?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és diákmunkát szeretnék majd vállalni. Ezt megtehetem valahol? Békés megyében lakom, tehát a megyén belül szeretnék dolgozni.

2014. okt. 13. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen nyári szünetben vagy 16 év felett bármikor.

Még mindig ez a törvény.

2014. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
49%
Szerintem érdeklődj a külön diákmelóra szakosodott irodákban, biztos tudnak segíteni. Az árufeltöltős, nyomdai munkák elég gyakoriak, nyáron esetleg strand, ilyenek.
2014. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 évesen Magyarországon legálisan nem kapsz munkát.
2014. okt. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én 15 vagyok, 16 leszek nyár közepén.

Akik előbb írtak, nekem írnának párat?

Nem vagyok nagy fizikumú.

És mennyit kaphat max. egy ilyen gyerek mint én kb, ha nem vállal akkora fizikai munkát?

Tudom, hogy ezt nem lehet megmondani, de egy árat csak tudtok mondani, hogy naponta mennyit kapnék.

2014. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ja, előző vagyok:


15/F

2014. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb. a minimálbért kapnád meg, ugyanis bonyolultabb feladatokat nem fognak adni ilyen idősen. Ez 584 Ft/óra 2014-ben. De általában már az is szerencsés, aki 15-16 évesen bármilyen munkát is kap.
2014. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!