Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tesco Clubcard kasszakupon...

Tesco Clubcard kasszakupon Nektek tetszik?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsának találom, hogy 14 ezerét vásároltam, és olyan kupont kaptam, hogy ha 23 ezerért vásárolok akkor kapok 10 % engedményt. És persze a következő héten kell beváltani....

Miből gondolják, hogy ez kedvező a vásárlónak ?


2014. okt. 11. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:

A vásárlási szokásaidhoz adja a gép a kupont. Én pl. 2,400-ért vásároltam és 3,000 ft-ból adnak 10% kedvezményt - vagyis 300 ft-ot.


Te ehhez képest 2300 kedvezmény kapnál.

2014. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Ugyanis konkrét kedvezményeket adnak, nem csak a 200 forintonként járó 1 pontot, amit majd valamikor negyed év múlva lehet felhasználni. Persze, az is valami, de ez lényegesen több. Nyilván nem fognak olyan kupont adni, hogy "holnap neked ingyen van minden". Nekik is az a céljuk, hogy pénz hagyj ott, csak adnak egy kis kedvezményt.
2014. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
De ez most inden tescoban van? Mert az arénában nem kaptam
2014. okt. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem minden vásárláshoz "dob a gép" kupont, véletlenszerűen adja.
2014. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mire tudom beváltani?
2014. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én eddig csak olyanokat kaptam, hogy X vásárlás felett Y ft kedvezmény.
2014. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!