Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki kapott itt büntetés a...

Valaki kapott itt büntetés a k. a NAV-tól a Vaterán?

Figyelt kérdés
Érdekelne milyen komolyan szabják ki a büntetésüket.
2014. okt. 7. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi? :O Mesélj...
2014. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én még nem kaptam szerencsére. De igazából az egésztől elmegy a kedvem, még a saját megunt cuccaimat se merem árulni, mert olvastam valaki 110-et kapott mert elpasszolta az üres cd-ket mit nem használt fel.



Olyanok mint az élősködő piócák el kellene őket taposni, remélem olvassák, ha nem, kérem valaki küldje el részükre

A kereskedés meg egyszerűen lehetetlen.


Alapból számla nem igazán van ebayről, ha itthon szerzem be a cuccokat, akkor meg olyan drágán kapom meg, hogy nm érdemes belefognom


Havi 50-et kell fizetni alapból, még akkor is, ha éppen 0 Ft a bevételem.


Lehetetlen számomra elkezdeni, mert éppenséggel míg beindul egy üzlet sok idő, és 50 ezer forintot a semmire nem fogok fizetni.


Talán úgy meg lehet oldani, hogy kiváltom az egyénit, szüneteltetem azonnal és közbe felhalmozom szép lassan a készletet, majd ha van normális árumennyiségem elkezdem értékesíteni.


de ha így sem megoldható van egy szép kis mondadóm a számukra miszerint elmehetne a k***a anyjukba

2014. okt. 7. 11:38
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
49%

"elpasszolta az üres cd-ket mit nem használt fel. "


Legalább a szlovákiából vett (=Artisjus matrica nélküli) CD-ket? Mert ez esetben például teljesen jogos a büntetés.

2014. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Artisjus a legnagyobb tolvaj. Ha valaki venné nálunk a fáradságot és perre vinné a CD-kre rátett díjat, olyan simán nyerne, hogy csak na.
2014. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg, valaki tudja esetleg, milyen jogszabályi felhatalmazás alapján lehet minden egyes adathordozóra Artisjus-díjat kivetni?
2014. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!