Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy futár csomagot hoz...

Ha egy futár csomagot hoz nekem és nem vagyok otthon akkor hova viszi?

Figyelt kérdés
Spoiler set-et veszek és arra vagyok kiváncsi hogyha nem vagyok otthon és futár szolgálat hozza és épp dolgozom és nem tudom átvenni akkor utána hogyan tovább? Kihozza máskor? Vagy lehet kérni esetleg hogy postára vigye?
2014. okt. 4. 09:49
 1/2 Shai-Hulud ***** válasza:

A futárszolgálatok általában telefonon egyeztetik a címzettel a kiszállítás időpontját, éppen az ilyen esetek elkerülése miatt. Van olyan szolgálat is, amelyik megkísérli mégegyszer a kézbesítést, ha az első valamiért nem jön össze. Ha ez sem sikerül, vagy ha nincs második kísérlet, akkor a feladónak visszaviszik a csomagot, nem hagyják ott postán.

A szolgálatot szóban hiába kéred, ők csak oda kézbesíthetik a csomagot, ahová az ÍRÁSBAN meg van rendelve. Nekik is el kell számolni a rájuk bízott csomaggal, és azt csak írásos megrendelés, és az átvétel írásos igazolása (aláírás) alapján tudják megtenni.

2014. okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kérd a munkahelyi címedre vagy egy olyan címre ahol biztos vannak otthon pl nyugdíjas rokonok!+
2014. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!