Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy oldjuk meg ezt a hónapot?...

Hogy oldjuk meg ezt a hónapot? Erre a hónapra nem lesz elég 8e. Forint?!

Figyelt kérdés
Nagy gondba kerültünk párommal. Saját lakásban élünk, a rezsi havi szinten 25e. forint, eddig olyan munkánk volt, hogy kéthetente kézhez kaptuk a fizetésünk. Most nekem már nincs munkám, párom 15e. forintot kapott most kézhez és a szociális segély is csak 22.800. Ha kifizetem minden számlánkat, nem marad több a hónapra 8e. forintnál. Eddig sikerült vennem 4 kiló húst, 5 kiló krumplit, olaj, rizs, tészta éppen még van itthon... Kihúzható valahogy így a hónap? el vagyok keseredve....
2014. okt. 1. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én hagynám a rezsi befizetését erre a hónapra, és éjjel-nappal munkát keresnék. Havi 30 ezer Ft keresetből nem él meg 2 felnőtt ember sajnos, még saját lakásban sem.
2014. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!