Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miert kell megadnom a bankarty...

Miert kell megadnom a bankartyam adataid ha paypal-en keresztul fizetnek?

Figyelt kérdés
Az ebay-rol szeretnek rendelni vmit,de keri a kartyam adatait. Egy regebbi rendelesem soran pedig nem kerte. Nem az lenne az egesznek a lenyege hogy nem ferjenek hozza ezzekhesz az adatokhoz.

2014. szept. 22. 05:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem is férnek hozzá, mivel a PayPal-nak adod meg, ő pedig csak annyit vesz le, amennyire engedélyt attál.


De ha beregisztrálsz a paypal-ra, akkor többször nem kell megadnod, csak a felhasználónevedet és jelszavadat.

2014. szept. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mar regisztraltam magma a paypal-re de igy is keri a kartya adatait... Csak ugy enged tovabblepni. De mondom multkor nem kellett semmit megadnom, csak beleptem a paypal-be es kesz.
2014. szept. 22. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a kártyával tudod igazolni magad, hogy valóban te vagy Kovács Pista, és a legtöbb eladó már ezt kéri.
2014. szept. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem. Csak felek hogy nagyobb osszeget vonn majd le vagy hogy atvernek.
2014. szept. 22. 20:24
 5/5 anonim válasza:
Rendeltél azóta? Tapasztalatokat megosztod? :D Én is rendelés előtt állok.
2014. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!