Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress rendelésnél ez mit...

Aliexpress rendelésnél ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Először rendeltem az oldalról és pár dologban még kissé tájékozatlan vagyok. Két terméket rendeltem, mindkettőt a China Post fogja szállítani és természetesen free shipping-gel. A pénzt el is utaltam az aliexpress-nek. Jelenleg az egyik termék státusza "Goods Awaiting Acceptance" és a sor végén található egy "Confirm goods received" gomb. A kérdésem, hogy ilyenkor meg kell bármit erősítenem, vagy most már csak várnom kell, míg a csomag megjön és utána kell csak a gombbal visszaigazolni, hogy megkaptam? A másik termék státusza pedig "Awaiting Shipment" és számlál vissza egy számláló. Ez azt jelenti, hogy az eladónak mennyi ideje van postára adni a csomagot? Illetve a másik kérdésem, hogy tracking number-t mikor és a rendelés mely fázisában fogok kapni? Előre is köszönöm a segítséget!
2014. szept. 19. 19:14
 1/2 anonim válasza:
Pont ezen gondolkoztam tegnap. Most 20 csomagot várok, a felénél már ki van ez írva, szóval már feladták a csomit és várják, hogy hozzád megérkezzen. Te a Confirm goods received gombbal tudod nekik jelezni, hogy megérkezett a termék! Addig MEG NE NYOMD amíg nincs ott a termék!
2015. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :) Azóta már 40+ rendelésen vagyok túl és mindig minden rendben volt, megjöttek a cuccok és eddig nem volt okom panaszra, mert mindenből tökéletes minőséget kaptam az itthoni árak töredékéért. És igen, ahogy Te is írtad, a megrendelés leadása után nincs más teendő csak követni a tracking number alapján és türelmesen várni az érkezésre. Egyébként a szállítási idő sem olyan vészes, mint azt sokan mondják. Nekem a rekord az 6 nap volt Kínából. :) A leghosszabb pedig valamivel több mint 4 hét, de az karácsonyi időszakban volt. A 60 napos "visszafizetési időt" még egyszer sem közelítette meg. Szóval rendelj Te is sokat. :)
2015. jan. 18. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!