Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi zsebpénzet kapsz?

Mennyi zsebpénzet kapsz?

Figyelt kérdés

Iskolába vagy csak úgy..:D

Én napi 500Ft-ot kajára.Hetente ettől külön 5000FT-ot.De ebből nem kapok,mert takarék számlára teszik nekem.

És nektek?


2010. jan. 19. 18:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én nem kapok - dolgozok, így legalább nem élősködök a szüleimen :D
2010. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Énsem élősködöm..Mondom nekik,adják ide majd én elköltöm ők meg : nem..néha ugy utálom őket..bnőckém persze napi 1000et kap és havi 80ezret:@ ÉS ő elköltheti én meg nem..Tök katasztfrofa
2010. jan. 19. 19:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is dolgozom,mellette egyetemre járok,és nem élek a szüleimmel,de anno 2ezer forintot kaptam havonta.A barátnőd szüleiről meg megvan a véleményem,gondolom a barátnőd olyan tipikus festettszőke,műkörmös 13éves kislány.
2010. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is napi 500at + még ami kell (cipő, ruha, pipere cuccok stbstb)

De amugy jobb is ha nem adják neked mert akkor gondolj bele mennyi pénzed lesz majd a takarékba:)

2010. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Anyutól havi 5 ezret kapok minden hónap elsején, nagymamámtól meg 10 ezret. Ez mellett kapok árvasági segélyt, mert apukám meghalt. Ez 30 ezer forint havonta. Tehát olyan 40-50 ezer forint amivel gazdálkodhatok, de ez elmegy az egészséges kajákra, Fittness bérletre, mozizásra, néha bulizásra. Meg félre is tudok tenni havi 8-10 ezer forintot, így ha valami nagyobb értékű dologra van szükségem, akkor nincs probléma abból, hogy nincs rá pénz. :) Tehát nem pazarlok, inkább okosan próbálom beosztani a pénzt.

19F

2010. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen mocsok szemét szülők.

Félreteszik a gyereknek a pénzt.


Pfúúúj , undorító.Nemhogy elinnák, vagy eljátszanák az játékautomatában.

2010. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azta de jó egyeseknek. Én 10 ezret kapok Havonta összvissz. De viszont mellette meg kaptam a nevemre egy tizenötmilliós lakást. Szóval nekem is úgy vannak hogy inkább a jövőmet alapozták meg, minthogy tizenévesen ,,gazdag" legyek.
2010. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sose kaptam egy fllér zsebpénzt sem :D


Havi 80e, meg 40e zsebpénz? Én 12 órában dolgozom 60e-ért....


21/L

2010. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

én napi 200-250-et kapok és örülök neki :D:D pedig kapok kaját is itthon mert csomagolnak a suliba...

és én nem nagyon akarom elkölteni de mikor elég sok van áhhwww*.* csak úgy elmegy a pénz xD :D:D

2010. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én 5ezret kapok havonta,de úgyis kunyerálok még,meg megkapok mindent amit akarok!!:D
2010. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!