Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal számlánál mennyire...

Paypal számlánál mennyire biztonságos meglévő számlámmal nyitni? Nem lenne biztonságosabb egy új számlát nyitni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 31. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges, ha akkorod nem is fontos bankkártyát csatolni, átutalással is fel lehet tölteni.
2014. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen biztonságos. A PayPal komoly biztonsági háttérrel rendelkezik. :)
2014. szept. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen biztonságos... nem hiába használják több millióan évek óta.
2014. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyire? Nagyon!

uj szamlat? H.lyeseg!


Eltem Angliaban 3 evig, Barclay bankot (+kartyat) csatoltam hozza, majd elkoltoztem egy masik kontinensre, ott mar (a 10 ev alatt) 2 kulonbozo bankot is csatoltam hozza (plusz debit es hitelkartyakat), es SOHA eddig semmi gondom nem volt vele. Nemcsak eBayes vasarlasnal fizetek Paypallal (mar tobb mint 150 termeket vettem), de egyeb online vasarlos oldalakon is, ha lehet Paypallal fizetni, akkor mindig azt valasztom!

2014. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenki válaszát :)
2014. szept. 7. 23:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!