Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki ajánlana pénzügyi tanácsadó...

Ki ajánlana pénzügyi tanácsadó céget?

Figyelt kérdés

Már kerestem a neten, de valahogy egyik sem volt elég megnyerő különböző okok miatt.

Lehetőleg Budapesten érdekelne, részletekről privát üzenetben szeretnék egyeztetni ha szükséges.


U.I. nem tudom miért KELL kerülni a "Tudna valaki ajánlani" kifejezést, ahogy az oldal utasított rá, ha egyszer ez a kérdésem lényege!

Ez szerintem egy értelmetlen szabály bizonyos körülmények között!



2014. aug. 29. 09:25
 1/5 anonim válasza:
Magyar Pénzügyi Közvetítő a 13. kerületben
2014. aug. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van is róla személyes tapasztalatod?
2014. aug. 29. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ténlyeg értelmes, független, jó válaszokat ad.

2014. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 köszi a tippet, még gondolkodom rajta, de a blogja alapján meggyőzőnek tűnik...
2014. aug. 30. 15:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne, meneküljetek ettől a palitól, nem ért semmihez ez az ürge, csak a hülyeségeket fújja, és ahogy mások is mondták: "csak lenyúlta" őket :)
2017. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!